reklam
hgs yükleme
ptt internet bankacılığı
hgs yükle

15 Temmuz Hgs Ücretsizmi

8 ay önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Ülkemiz büyük bir ihanetin  ve terör örgütlerine karşı kahramanca darbeyi engellemesinin 1.yıl dönümü 15 temmuz 2016 yılında darbe girişiminde bulunmak istenildi ama baş komutanımız Recep tayip Erdoğan ve kurmaylarının çağrısı üzerine millet sokağa dökülerek büyük bir darbeyi önlediler.

Bunun üzerin FETO denilen kendini bizlere Allah dostu olarak yıllar boyunca  kandıran ve devlet içinde bir çok kolu olan bu terör örgütünün  hainlerinin askerlerin yapmış oldukları darbe girişimini milletimiz  dik durması ve buna izin vermemesi ile bir çok şehit verdik.

15 temmuz ve şehitlerimizin anısına düzenlenecek kongreler ve konferanslar ile Cumhur başkanımız Recep tayyip Erdoğan çağrısı ile millet tekrar sokağa dökülecek ve demokrasi nöbeti başlayacaktır.

Bunun anısını Kara yolları Genel müdürlüğünün yapmış olduğu önemli bir açıklama sebebi ile 15 temmuz ile 20 Temmuz arası Hgs ve Ogs sistemleri otoyollar ve tüneller ücretsiz hizmet vermesi gerektiğini bu konu ile ilgilendiklerini dile getirdiler.

Ayrıca vatandaşlardan gelen istek üzerine hgs yükleme ,online hgs yükleme ve kredi kartı ile hgs yükleme işlemlerinde komisyon ücreti alınmaması gerektiğini söylediler. Gelişmeleri anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler :
Hızlı geçiş sistemi nakit ödemelerle uğraşmadan köprü ve otoyollarda bekleme yapmadan geçiş sağlanması amacıyla uygulanan ödeme sistemidir. Araçların ön camlarına bir etiket yapıştırılır. Araç sahipleri kartlarına istedikleri limiti doldururlar. Her geçiş sırasında...
HGS kartı her araç sahibinde mutlaka olması gereken hızlı geçiş sağlayan bir sistemdir. Hızlı geçiş sistemi sayesinde trafiğin yoğun olduğu hiçbir noktada bekleme yapmanıza gerek yoktur. 2011 yılından beri var olan HGS sisteminde nakit ödemeler 2013 yılından beri k...
Hızlı Geçiş Sistemi son zamanlarda tüm sürücüler tarafından kullanılmaya başlandı ve köprü, gişelerde size hız ve fiyat avantajı olarak yansımaya başladı. Peki, HGS yükleme işlemleri nasıl yapılır ve nerede gerçekleşir. Bu soruları soran siz sürücülere kapsamlı bir...