reklam
hgs yükleme
ptt internet bankacılığı
hgs yükle

Hgs ve Ogs Geçişleri Cezaları Geliyor Dikkat

9 ay önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Türkiye otoyol ve tünel geçişlerine ceza işlemi geldi araç sahiplerine ve şöförlerin dikatine 120 km hız baz alınarak hesaplanacak olan bu sistem ile kazanların önlerine geçilmeyi planlıyorlar ve daha güvenli seyahet planlamayı düşünüyorlar.

Bir girişden bir çıkışa kadar hız hesaplanarak gidilecek olan bu sistem ile araç sahiplerin daha güvenli gidecekleri yerlere güvenli olarak seyahet edecekleri açıklandı.

Örnegin Adana batı çıkışından Tarsus girişi 25 kilometre 120 km hız ile 14 dakkika 12 saniyede varılacak eğerki sürücü bunun altında bir hızla gişelere ulaşırsa cezai işlem uygulaması yapılacaktır.

Ayrıca Hgs yükleme ve Ogs yükleme konusunda bir çok yazılar geliyor bizlere araç sahipleri hgs yükleme konusunda yükleme işlemleri yapamadıklarını nereden nasıl yapacakları konusunda bilgiler istediklerini dile getirdiler.

Hgs yükleme işlemlerinizi Ptt genel müdürlüğünün tek resmi sitesi olan siteden yükleme işlemlerini yapabilirsiniz ayrıca herhangi bir başka siteden hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

Etiketler :
Hızlı geçiş sistemi nakit ödemelerle uğraşmadan köprü ve otoyollarda bekleme yapmadan geçiş sağlanması amacıyla uygulanan ödeme sistemidir. Araçların ön camlarına bir etiket yapıştırılır. Araç sahipleri kartlarına istedikleri limiti doldururlar. Her geçiş sırasında...
HGS kartı her araç sahibinde mutlaka olması gereken hızlı geçiş sağlayan bir sistemdir. Hızlı geçiş sistemi sayesinde trafiğin yoğun olduğu hiçbir noktada bekleme yapmanıza gerek yoktur. 2011 yılından beri var olan HGS sisteminde nakit ödemeler 2013 yılından beri k...
Hızlı Geçiş Sistemi son zamanlarda tüm sürücüler tarafından kullanılmaya başlandı ve köprü, gişelerde size hız ve fiyat avantajı olarak yansımaya başladı. Peki, HGS yükleme işlemleri nasıl yapılır ve nerede gerçekleşir. Bu soruları soran siz sürücülere kapsamlı bir...